Kategorie

 

Reakce klientů

  • Děkuji za rychlé vložení článků. S propagací pomocí PR článků jsem spokojena a systém využiji i pro můj další eshop. Jana Pauchová
 

O projektu PR články.cz

Co jsou to PR články?

PR článek je text, který propaguje konkrétní výrobek, službu nebo firmu. PR články se v poslední době staly oblíbeným nástrojem internetové reklamy. Umožňují totiž firmám snadno a levně propagovat své vlastní produkty a služby. PR články zpravidla uveřejňují specializované weby, do kterých je možné vkládat články přes připravené formuláře.

PR články jsou také hojně využívány v oboru SEO (optimalizace stránek pro vyhledávače), jelikož do PR článku můžete vkládat zpětné odkazy, které Vás poté posilují ve vyhledávačích.

Co server PR články.cz nabízí?

Vkládání PR článků do více různých webů je velmi nepraktické, neboť každý takový web zpravidla vyžaduje samostatnou registraci a navíc někdy také specifické požadavky na samotnou podobu článku. Tento nedostatek se snaží řešit právě náš systém RPR články.cz, neboť umožňuje snadné a rychlé přidání PR článků na desítky webů současně. Vše tak nyní zvládnete snadno pomocí jediného formuláře.

Díky této novince je server PR články.cz největším rozhraním na českém internetu pro vkládání PR článků na různé weby. Staňte se jeho součástí také Vy se svojí firmou nebo produktem!

Podívejte se na instruktážní video, jak PR články.cz fungují:

Co získám přidáním PR článku do systému PR články.cz?

Přidáním článku získáte:

Zpětné odkazy z PR článků jsou aktuálně označovány za nejlepší způsob získávání zpětných odkazů v poměru cena/výkon.

Jak mohu přidat svůj článek?

Postup je jednoduchý:

Čím kvalitnější bude text PR článku, tím výraznější bude jeho výsledný efekt. PR článek Vám můžeme sami napsat za 200 Kč. Konkrétní pravidla naleznete v registračních podmínkách  části "Postup a pravidla pro zakoupení PR článků".

Jaká kritéria musí můj článek splňovat?

Prakticky žádná! Nechceme Vám nutit žádnou předem připravenou šablonu nebo formu článku. Podoba Vašeho reklamního článku je přeci čistě Vaše věc. Stejně tak nebude hodnotit ani kvalitu Vašich článků, neboť víme, že každý kdo chce úspěšně prodávat své výrobky a služby, bude jistě věnovat podobě svého článku patřičnou pozornost. Jediným omezením tak zůstává pouze to, že do Vašeho článku můžete vložit maximálně 3 odkazy. Svůj článek si pečlivě zkontrolujte po odeslání ho můžete editovat jen následujících 7 dnů. Po uplynutí 7 dnů není možné článek měnit.

Jaká je cena?

Čím více článků si objednáte, tím je jejich cena menší. Článek můžete získat již za 5 Kč + DPH. Konkrétní ceník naleznete na: